Responsive Ad Slot

En Yeni

latest

En İyi 5 Antivirüs Yazılımı

31 Aralık 2018 Pazartesi

/ by Eren Yalçın
Anti-virüs programı bulunmayan bir bilgisayara sahip olmak, sisteminizi bozmak ve önemli bilgilerinizi çalmak için kötü amaçlı programlara  bir davettir. Bilgisayarınızda hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olduğunuzda iyi bir virüsten koruma programı yüklü olmalıdır. Neyse ki, piyasada hem ücretsiz hem de ücretli birçok anti-virüs programı mevcut.
Ancak, tüm anti-virüs programları sizi güncel tehditlere karşı koruyamaz, bu nedenle doğru yazılımı bulmak çok önemlidir. Bilgisayarınıza en iyi anti-virüs programını seçmek için en iyi 5 anti-virüs programı incelememizi okuyabilirsiniz.


BİTDEFENDER

Bitdefender , kullanıcılara hem ücretsiz hem de ücretli çözümler sunan en iyi Anti-virüs programlarından biridir. Bilgisayarınızda yalnızca kötü amaçlı yazılımlara karşı iyi bir korumaya ihtiyacınız varsa, Bitdefender'ın ücretsiz sürümü sizi güncel tehditlere karşı korumak için harika bir iş çıkarır. Bununla birlikte, çevrimiçi koruma ve şifreli veri iletimi dahil tam anlamda bir  koruma istiyorsanız, bunun için ücretli sürümünü satın almanız gerekir.
Bitdefender,genel anti-virüs testinde % 98 ortalamanın üzerinde kalmış ve Bitdefender, optimum koruma sağlayan basit bir virüsten koruma programına ihtiyaç duyan herkes için çözüme açık bir programdır.
Fiyat: Ücretsiz / Pro sürüm 3 bilgisayarlar için (güncel kur’a göre ) 205,47  / Yıl.


En İyi 5 Antivirus

AVAST

Avast, güvenilir koruma sağlayan ve kullanıcıların tüm temel gereksinimlerini karşılayan ücretsiz anti-virüs  programı olarak bilinir. Avast ücretsiz sürümü ile gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılımlara karşı tam koruma elde edecek ve Hızlı Tarama, Tam Tarama ve Önyükleme Zamanı Taraması kullanarak bilgisayarınızı tarayabileceksiniz. Ayrıca otomatik yazılım güncelleyici, tarayıcı eklentileri temizleyici, ağ tarayıcı ve kötü amaçlı web sitelerine karşı koruma gibi başka kullanışlı özellikler de elde edeceksiniz.

İnternet koruması arıyorsanız, Avast Pro'yu denemek isteyebilirsiniz. Bildiğimiz kadarıyla test sonuçları söz konusu olduğunda, Avast %96 ortalamanın üstünde kalıyor.
Fiyat: Ücretsiz / Premium versiyon (güncel kur’a göre ) 210,85 ₺ / Yıl.

MALWARBYTES

Malwarebytes'ın , en iyi antivirüs programlarının bile tespit edemeyeceği en yeni kötü amaçlı yazılım türlerini bile temizlediği bilinmektedir. Hafif, hızlı ve kötü amaçlı yazılımların% 99'unu temizliyor. Ancak, ücretsiz sürümde yalnızca virüslü olan bilgisayarınızı temizleyebilirsiniz, gerçek zamanlı koruma sağlanmaz.

Bilgisayarınızı her zaman manuel olarak taramanız ve ardından bilgisayarınızın kötü amaçlı yazılım içermediğinden emin olmanız gerekir. Gerçek zamanlı koruma için, gerçek zamanlı koruma ve az sayıda internet koruma özelliği sunan Premium sürümüne yükseltme yapmanız gerekecektir. Malwarebytes ücretsiz versiyonunun, her zaman gerçek zamanlı koruma sağlayan (Avast gibi) başka bir virüsten koruma programının yanında kullanılması önerilir. Ayrıca, Malwarebytes en son tehditlere odaklanır ve diğer antivirüs programlarının kolayca tespit edebileceği eski kötü amaçlı yazılım türlerini dışarıda bırakabilir.Test sonuçlarına göre ise ortalama %94’ün üstünde yer alır.
Fiyat: Ücretsiz / Pro sürüm 3 bilgisayarlar için (güncel kur’a göre ) 205,47  / Yıl.

AVG Anti-Virüs

AVGAntiVirus ve Avast, ücretsiz antivirüs programları söz konusu olduğunda oldukça benzerdir. Benzer özelliklerle birlikte aynı seviyede koruma sunarlar. AVG ücretsiz sürümü sizi kötü amaçlı yazılım tehditlerinin çoğuna karşı koruyacak ve bunun yanında e-posta ve bağlantı koruması da sağlar. Çoğu insan için bu özellikler fazlasıyla yeterli olmalıdır.

Daha fazlasını istiyorsanız, premium sürümünü tercih edebilirsiniz. Birinci sınıf sürümle, güvenli indirmeler, çevrimiçi ve çevrimdışı veri şifreleme ve sorunsuz ödeme koruması dahil olmak üzere sorunsuz bir internet güvenliği elde edersiniz.
Fiyat: Ücretsiz / Premium versiyonu (güncel kur’a göre) 210,85 ₺ / Yıl.

NORTON

Norton bu alanda tanınmış bir markadır ve milyonlarca kullanıcıyı güncel tehditlerden korumaktadır. Norton herhangi bir ücretsiz sürümle gelmiyor, ancak (güncel kur’a göre) 369,02 ₺ / Yıl için, ön yüklenebilir kurtarma aracı ve dosya yedekleme gibi diğer kullanışlı araçlarla birlikte bilgisayarınızı ve çevrimiçi korumayı tamamlayabilirsiniz.

Norton %100 virüs temizleme garantisi sunar (bunu başka hiç kimse sunmaz) ve kötü amaçlı yazılımı çıkaramazlarsa tüm parayı geri ödeyeceğini iddia eder. Şaşırtıcı bir koruma sunmasına rağmen, aynı zamanda kaynağın ağır olduğu biliniyor ve  Özelliklerinden bazıları çocuk internet kullanım koruması, en yeni güncellemeler, tarama koruması ve sorunsuz kötü amaçlı yazılım ve İnternet kullanım korumasıdır.
Fiyat: Premium versiyon (güncel kur’a göre) 369,02 ₺ / Yıl.

Listemiz burada sona eriyor bu ve bunun gibi yazıların gelmesi için takipte kalın.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ...

1) İsim ve E-Posta bilgileriniz asla ikinci şahıslar tarafından görüntülenmesi ve paylaşılması söz konusu değildir.
2) Yorumlarınız bizim için kıymetlidir.
3) Lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tarz yorumlar moderatörden onay almayacaktır.


Tekno Mercek mobil uygulamasını buradan indirebilirsiniz
Copyright © 2018-2019 All Right Reserved
Tasarım by Tekno Mercek