Responsive Ad Slot

En Yeni

latest

LG'nin Sarılabilir OLED TV'si 2019'da Satışa Sunulacak

12 Ocak 2019 Cumartesi

/ by Eren Yalçın
Kapatıldığında, ekran alçalır, tamamen kaybolur ve geriye sade bir mobilya bırakır.
Şimdi LG, 2019'un ikinci yarısında gerçek bir versiyon satacağını söylüyor. Geçici olarak Signature Serisi OLED TV R olarak adlandırıldı ve 65 inç boyutunda olan bu cihaz, prototipten çok daha güzel görünüyor. Fiyatlandırma henüz belirlenmedi, ancak bunun normalden pahalı olmasını bekleyebilirsiniz.


LG Sarılabilir OLED TV
Kapalıyken, "TV" minimalist, modern bir mobilya görünümünde: zarif bir gümüş kutuyu destekleyen alçak bir ayak. Kumaş, Dolby Atmos ses sistemini gizliyor ve üst kısmında sürgülü bir kutu ekranı gizliyor. 
TV'yi açarken kutunun kapağı geriye doğru kayar ve ekran yavaşça kutudan çıkar ve birkaç saniye içinde maksimum yüksekliğine erişir. Birdenbire büyük bir televizyon oluverir.
Kapatmak için düğmeye tekrar bastığınızda TV ekranı kararır ve tekrar kutuya iner, kapağı kapanır ve tekrar mobilya halini alır ve bütün bunları yaparken pek fazla ses çıkarmıyor.
Aynı zamanda daha çok yönlü olan bu televizyon. Uzaktan kumandadaki bir düğme, TV'yi ekranın dörtte biri görünene kadar geri çevirip kutuya indiğinde LG, bu kısa, geniş ekran şekli için özel bir ana sayfa tasarladı ve hava durumu, kişisel fotoğraflar veya hareketli ortam tasarımlarıyla bir ilke imza atıyor.

LG Sarılabilir OLED TV
LG, TV'nin 50.000 kez yukarı veya aşağı test edildiğini söyledi. Yani, günde sekiz kez açar veya kapatırsanız, 17 yıl boyunca bir sıkıntı yaşamayacağınızı açıkladı.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ...

1) İsim ve E-Posta bilgileriniz asla ikinci şahıslar tarafından görüntülenmesi ve paylaşılması söz konusu değildir.
2) Yorumlarınız bizim için kıymetlidir.
3) Lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tarz yorumlar moderatörden onay almayacaktır.


Tekno Mercek mobil uygulamasını buradan indirebilirsiniz
Copyright © 2018-2019 All Right Reserved
Tasarım by Tekno Mercek