Responsive Ad Slot

En Yeni

latest

Samsung, Galaxy A Serisine Dokuz Yeni Model Ekleyecek

19 Ocak 2019 Cumartesi

/ by Ahmet Deniz
Samsung şu anda Hindistan'da Galaxy M serisinin lansmanını yapmakla meşgul. Ancak internette, Güney Koreli şirketin 2019’un ilk yarısında yaklaşık 10 yeni Galaxy A serisi akıllı telefon getireceğini belirten yeni bir rapor yayınlandı. Bu yeni Galaxy A serisi telefonların yakında çıkacak olan Galaxy M10’a katılması bekleniyor. Galaxy M20 ve Galaxy M30 modelleri, son birkaç yıl içinde Çin ve Hindistan'da akıllı telefon pazarlarının büyük bir bölümünü yakalayan Oppo, Vivo ve Xiaomi'ninde beğenisini alacak.


Samsung Galaxy A Serisi
Bu yılın ilk yarısında piyasaya sürülen yeni Samsung Galaxy A serisi akıllı telefonlar, SM-A105, SM-A202, SM-A205, SM-A260, SM-A305, SM-A405, SM model numaralarıyla birlikte geliyor. Yeni Galaxy A serisi ailesinin mevcudiyetinin Asya pazarlarında "büyük ölçüde konsantre" olacağı söyleniyor. Oppo, Vivo ve Xiaomi gibi Çinli oyuncuların zorlu bir rekabetle karşılaştıkları Çin ve Hindistan gibi pazarlara gelişlerini güvenle bekleyebiliriz.

Yeni rapor, Samsung Galaxy A60'ın bu yıl nisan ayında bazı pazarlarda Galaxy A8S Lite olarak piyasaya sürüldüğünün ortaya çıkmasından sadece birkaç gün sonra geldi. Yeni telefon kabaca RS'de fiyatlandırılabilir.


Samsung, ekranda parmak izi sensörleri, bir TOF 3D sensörü, çift veya üçlü arka kamera ve yeni Galaxy için bir sürücü ile ince bağlantı noktası panelleri olarak birleşik bir şekilde. Aynı zamanda, Galaxy A60 gibi çift basamaklı monikerse tek eleman başlıklarından ayrı olabilir.

28 Ocak'ta Hindistan, Samsung Galaxy M serisinin başlatılmasıyla ev sahipliği yapıyor, yeni modeller Şubat ayının başlarında 500'den fazla ülkede satışa çıkacak. Yeni Galaxy M serisi telefonlar Infinity-V ekran panelleri ve en az çift arka kamera kurulumlarıyla birlikte olacak.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ...

1) İsim ve E-Posta bilgileriniz asla ikinci şahıslar tarafından görüntülenmesi ve paylaşılması söz konusu değildir.
2) Yorumlarınız bizim için kıymetlidir.
3) Lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tarz yorumlar moderatörden onay almayacaktır.


Tekno Mercek mobil uygulamasını buradan indirebilirsiniz
Copyright © 2018-2019 All Right Reserved
Tasarım by Tekno Mercek