Responsive Ad Slot

En Yeni

latest

Michonne 'The Walking Dead' den Ayrılıyor

10 Şubat 2019 Pazar

/ by Tekno Mercek
Gelecek yıldan sonra The Walking Dead'in ilk sezonundan kalan çok fazla karakter artık kalmayacak.

Hollywood Reporter, Cuma günkü haberinde, TV şovunda Michonne oynayan aktör Danai Gurira, 10. Sezonda bir noktada The Walking Dead'i terk edecek. 

Danai Gurira
Gurira, 3. Sezonda Michonne olarak ilk çıkışından bu yana dizinin önemli bir parçası oldu ve Rick Grimes'in (Andrew Lincoln) 9. Sezonun başlarında çıkışından bu yana ana kahramanı olarak göreve başladı. Her zaman serin kalmak için katana ve ustalığını göstermişti.

Gurira, 10. Sezonda yalnızca birkaç bölümde görünecek ve şu anda hangi bölümün en son olacağı ve karakterinin diziden nasıl çıkacağı bilinmiyor.

Michonne, dizideki üçüncü büyük karakter ile son sezonlarda seriden ayrılan Carl Grimes ölümünden Sezon 8 (Chandler Riggs) ve Rick ayrılmasından bir de yaşayacak Rick karakteri iken Sezon 9. yılında film serisi, Michonne'ın herhangi bir şekilde geri döneceğini belirtir.

Bu, hala Michonne'u ana karakter olarak gösteren şovun dayandığı The Walking Dead çizgi roman serisinden bir başka önemli çıkış.

Michonne olarak kırılma rolünden sonra Gurira'nın yeteneği hızla diğer yapımlarda toplandı ve Black Panther ve Avengers: Infinity War'da Okoye olarak en büyük rolünün ne olabileceğine yol açtı. Gurira Avengers: End Game'e en azından geri dönecek gibi görünüyor.

( Gizle )
 1. Fikir sahibi oldum teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değerli yorumunuz için biz teşekkür ederiz.

   Sil
 2. Michonne The Walking Dead'den ayrılacak demek! Yaa ama ben buna gerçekten çok üzüldüm. Güçlü karakterlerden biriydi Michonne. Sıkı bir The Walking Dead takipçisiyiz biz dert anaları olarak. Rick zaten yok, Maggie gitti, Jesus öldü, kadro tamamen yenilecek galiba ya da Fear The Walking Dead ile birleşecek diye düşünüyorum ben. Morgan'ı oraya boşuna göndermemişlerdir herhalde. Çok heyecanlı bu dizi çok. Herkes gitse de izlenir bence. Ama yine de ana karakterler gidince bir boşluk oluşuyor. Kala kala eskilerden bir Darly bir Carol kaldı. Onları da göndermeseler bari...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 7. Sezona kadar çok zevk alarak izlemiştim dediğiniz gibi son zamanlarda baktığımda dizi başında rol alan kim varsa şimdi yok oyuncular tamamen değişmiş durumda. Bazı oyuncuların ayrılması üzücü olabiliyor. Ama dizinin oyuncularının değişmesine rağmen eski verdiği zevkten hala ödün vermiyor. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. Ne yazık ki evet üzücü. Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

   Sil

YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ...

1) İsim ve E-Posta bilgileriniz asla ikinci şahıslar tarafından görüntülenmesi ve paylaşılması söz konusu değildir.
2) Yorumlarınız bizim için kıymetlidir.
3) Lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tarz yorumlar moderatörden onay almayacaktır.


Tekno Mercek mobil uygulamasını buradan indirebilirsiniz
Copyright © 2018-2019 All Right Reserved
Tasarım by Tekno Mercek